Podział punktów !

W minioną sobotę nasz zespół zagrał wyjazdowe spotkanie z MKS Lędziny. Już przed spotkaniem wiadomo było że nasza drużyna staje przed  trudnym zadaniem , zespół z Lędzin to ograna drużyna w klasie okręgowej która w tym sezonie zapewne powalczy o czołówkę. Pierwsze minuty meczu pokazały przysłowiowe "badanie" się drużyn, z biegiem czasu drużyna z Lędzin przejmowała inicjatywę w środku pola sprowadzając naszych zawodników na własną połowę. Pressing zawodników z Lędzin wymusił błąd naszych zawodników po którym napastnik drużyny gości wyszedł sam na sam z naszym obrońcą, zawinął go w polu karnym i pewnym płaskim strzałem pokonał naszego bramkarza. Była to pierwsza bramka stracona przez naszych zawodników w Klasie okręgowej. Drużyna MKS-u nie spoczęła na laurach i próbowała dołożyć (nieskutecznie) kolejne trafienie. Jeszcze przed przerwą pod bramką gospodarzy wywalczyliśmy rzut wolny z boku boiska. Do piłki podszedł Maroszek i dośrodkował na długi słupek, tam najlepiej odnalazł się Adam Złotek i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi z Lędzin. Wynik do przerwy 1:1. W drugiej połowie obraz meczu się nie zmienił drużyna z Lędzin chciała zdobyć komplet punktów ale na wysokości zadania stawali nasi obrońcy. Nasi zawodnicy odpowiadali z kontrataków . Dobrą sytuację miał Piesiur który próbował zaskoczyć miejscowego bramkarza strzałem z 40 metrów lecz zabrakło troszkę szczęscia. Krótko mówią był to mecz pełen walki w każdej części boiska. Wynik zadowala i po trzech kolejkach nasz zespół zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 5 pkt.

Powiązana galeria: