Autor:

Mirek FURMANIAK

Utworzono:

22.10.2020

W ostatniej kolejce rozgrywek młodzików zmierzyliśmy się z Gwarkiem Wałbrzych. Nasz zespół zdziesiątkowany z różnych powodów przystąpił do meczu z walczącym o awans zespołem Gwarka bez kompleksów. I to my w pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji do strzelenia kilkubramek, ale to rywale prowadzili po pierwszej połowie 2 : 0. W naszym zespole prym wiedli Krystian Worski i Patryk Lasek, a starał się ich dzielnie wspierać Paweł Jastrząbek. Niestety błędy w obronie spowodowały iż zaraz po przerwie rywale zdobyli 3 gola i wydawało się, że jest po meczu. Ale nie wzięli pod uwagę determinacji naszego zespołu i co trochę dziwne nasza drużyna lepiej prezentowała się na boisku pod względem przygotowania fizycznego, przy młodszym wiekowo zespole to trochę dziwne. I od momentu utraty 3 bramki nasza drużyna zaczęła osiągać coraz większą przewagę i stwarzać.kolejne sytuacje bramkowe.. Wreszcie po dwójkowej akcji Krystian Worski - Patryk Lasek ten ostatni zdobył pierwszą bramkę. Kilka kolejnych nie wykorzystanych sytuacji, aż wreszcie po rzucie wolnym do piłki wyskoczyli Patryk Lasek i obrońca Gwarka, który tak niefortunnie uderzył piłkę strzelając samobójczą bramkę, a dla nas był to gol kontaktowy. Niesamowita ambicja naszego zespołu spowodowała, że na 3 minuity przed końcem meczu Patryk Lasek zdobył wyrównującego gola i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, co dla naszej drużyny jest ogromnym sukcesem z walczącym o awans zespołem Gwarka. Brawo dla całego zespołu za wysiłek i zaangażowanie włożony w ten mecz.